Hotel Cidade Paisagem
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Hotel Cidade Paisagem Piquete βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, και προσφέρει 9 δωμάτια με θέα στην εσωτερική αυλή.
Pico dos Marins βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. και Igreja Matriz de Piquete 900 μέτρα από το άνετο ξενοδοχείο. Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν χώρους λατρείας, όπως Igreja matriz de Sao Miguel Arcanjo, που απέχει 950 μέτρα από το ξενοδοχείο. Cachoeira Jaracatiá είναι επίσης σε απόσταση 1 χλμ.
Τα δωμάτια του Cidade Paisagem παρέχουν στους πελάτες τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και ανέσεις, που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι πελάτες μπορούν να δειπνήσουν στο Pizzaria Bella Toscana που βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos120 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Cidade Paisagem;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Cidade Paisagem μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από τo Hotel Cidade Paisagem;
Το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos βρίσκεται σε απόσταση 120 χλμ. από τo Hotel Cidade Paisagem. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Hotel Cidade Paisagem;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου του τo Hotel Cidade Paisagem. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Hotel Cidade Paisagem;
Σε τo Hotel Cidade Paisagem μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 28$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο deluxe, Τετράκλινο δωμάτιο και Οικογενειακό δωμάτιο.